MLP7100-19-1-R
Mfr.Part #
MLP7100-19-1-R
Datasheet
MLP7100-19-1-R
Description
LIMITER,EPOXY ENCAPSULATED,CS19-
Stock
744
Product Category :
RF Misc ICs and Modules
Frequency :
100MHz ~ 20GHz
Function :
Limiter
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
CS19-1
Product Status :
Active
RF Type :
General Purpose
Secondary Attributes :
Supplier Device Package :
CS19-1
Datasheets
MLP7100-19-1-R
Basic Instructions
    CAP SILICON 20PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 1.5PF 10% SMD
    CAP SILICON 100PF 20% SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 1PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% SMD
    CAP SILICON 6PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 33PF 20% NONSTANDARD
    CAP SILICON 10PF 200V SMD
    CAP SILICON 47PF 10% 50V SMD